.

.

Арт Деко Филигран Милгреин - 1. Каратен Бадем Во Облик На Друзи Сценско Мов Зелен Агат И Моисанит-Хало Поплочен Кросовер Свадба сет - 18к Розово Злато Позлата над Среб?

Арт Деко Филигран Милгреин - 1. Каратен Бадем Во Облик На Друзи Сценско Мов Зелен Агат И Моисанит-Хало Поплочен Кросовер Свадба

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Главна Форма На Скапоцен Камен : Сечење Круша. Карактеристичен и извонреден, овој комплет накит од зелен агат од мов е добро прилагоден за оние кои не се сосема во нормален начин на живот. Со своите неверојатно убави подмножества со ленти, овој комплет накит од мов зелен агат ќе ја подобри среќата и ќе привлече позитивни вибрации. Јасност на страничниот Скапоцен Камен : Наспроти Метален Тип : 18к Позлата од Розово Злато преку Сребро. Главна Боја На Скапоцен Камен : Зелена. Вкупна Каратна Тежина (Сите Камења) : 1,5 Карат.

За производот

Купувачите избираат и