.

.

Sports Illustrated: Edition за капење - Maggie Rawlins Wall Post со Push Pins, 14.725 22.375

Sports Illustrated: Edition за капење - Maggie Rawlins Wall Post со Push Pins, 14.725 22.375

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење - Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

За производот

Купувачите избираат и