.

.

Канцелариски Стол Перница За Задник Тенки Меки Кадифен Седиште Перници За Не-Лизгање Стол Перници Удобни Столици Седиште Рампа Седиште Покривка Стол Влошки За Дом

Канцелариски Стол Перница За Задник Тенки Меки Кадифен Седиште Перници За Не-Лизгање Стол Перници Удобни Столици Седиште Рампа

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Канцелариски Стол Перница За Задник Тенки Меки Кадифени Перничиња За Седишта За Перничиња За Нелизгачки Столчиња Удобни Столици Подлога За Седишта Подлоги За Покривање На Седиштата За Домашна Канцеларијаматеријал-Изработен од кадифен и полиестерски влакна, кој не е густ, но удобен и мек. Погоден за сите сезони, особено лето и УДОБНО-Меки, меки, удобни и дише, одлично деко совршено за домашна канцеларија. Совршеното ватирање го прави издржлив. Совршено е за секое седиште, канцелариски стол, трпезариски стол, стол за двор, кујнски стол, инвалидска количка, седиште за автомобил или камион итн.НЕ СЕ ЛИЗГА-постојат две врски што треба да се користат за врзување на столот, нелизгањето не се менува. Откако ќе се врзе, ќе остане стабилен и никогаш нема да се лизне.ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-се препорачува рачно или со нежна машина да се мие на температури под 30 Најважни За секојдневниот живот дома. Добар квалитет и прифатлива цена. Ние ќе ја испратиме вашата нарачка во рок од 2 дена.

За производот

Купувачите избираат и