.

.

Женски велур велур средно-калф чизми од дрвени потпетици

Женски велур велур средно-калф чизми од дрвени потпетици

DEN 716.64

Од стока
Достапно.

Подигањето со средно-теле од Бринли Ко е конструиран со меки велур на велур, кои се издигнуваат со средно-теле. Надворешен патент со плетенка со акцент на ласкави создава стилски влез на стапалото и наредени блок-потпетици на столбови, додајте атрактивен лифт на висината на дизајнерската пета : 2 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и