.

.

Војна на Starвездите: Сага - С. Престон минималистички постер за bbид, 14.725 22.375

Војна на Starвездите: Сага - С. Престон минималистички постер за bbид, 14.725 22.375

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Овој тренд Меѓународниот Војна на Starвездите : Сага - С. Престон Минималистички постер за wallидови ББ -8 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна на Starвездите : Сага - С. Престон минималистички постер за wallидови ББ -8 : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Купувачите избираат и