.

.

Бесплатно собрание на женското копче предното здолниште

Бесплатно собрание на женското копче предното здолниште

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Здолништето на копчето за бесплатно склопување во ласкава силуета А-линија-еден супер лесен (и удобен начин) да работи ретро вибрација во вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : должина на коленото; А-линија силуета. Должина : приближно. 27 ”долг. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ockебови : Две странични џебови; џеб на задниот дел. Карактеристики : јамки на ременот; нелиран. Копче за влечење на копчињата за жени од бесплатно склопување. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

За производот

Купувачите избираат и