.

.

Дорман Хв Комплет За Задни Сопирачки За Паркирање За Специфични Модели НА БМВ одговара изберете: 2004-Бмв Х3

Дорман Хв Комплет За Задни Сопирачки За Паркирање За Специфични Модели НА БМВ одговара изберете: 2004-Бмв Х3

DEN 483.52

Од стока
Достапно.

Овој хардверски комплет за сопирачки за паркирање е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на сопирачката за паркирање на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој хардверски комплет за сопирачки за паркирање е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на сопирачката за паркирање на одредени возила. Идеално решение - овој комплет е сигурна замена за оригиналните компоненти кои не успеале поради замор. Издржлива конструкција - овој комплет е направен од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

За производот

Купувачите избираат и