.

.

Машки Пуловер Дуксер Секојдневен Есенски Зимски Божиќен Ракав Божиќни Печатени Дуксери Врвови На Дуксери Блуза

Машки Пуловер Дуксер Секојдневен Есенски Зимски Божиќен Ракав Божиќни Печатени Дуксери Врвови На Дуксери Блуза

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

73" Рамо : 46см/18.17" должина : 78см/30. СОВЕТИ : Се Спротивставува на пилинг, отпорен на избледување и поддржува машинско перење.18" рамо : 54см/21.11" Ракав : 65см/25. ПОТЕЊЕ ШТО РАБОТИ СО вас - нашиот машки дуксер има качулка обложена со дрес, заедно со преден џеб канга за лесно складирање на сите ваши најважни работи.

За производот

Купувачите избираат и