.

.

Демон Убиец-Танџиро И Незуко Ноќен Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

Демон Убиец-Танџиро И Незуко Ноќен Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Овој Тренд Меѓународниот Демон Убиец-Manjiro & Neukom Ноќ Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, мулти-боја уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

За производот

Купувачите избираат и