.

.

Ки 30 Квадратна Висина Прилагодлива Училница Маса-Сива И Зенг Стек Столици-Црна

Ки 30 Квадратна Висина Прилагодлива Училница Маса-Сива И Зенг Стек Столици-Црна

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Овој комплет доаѓа со една Квадратна Маса од 30" и четири Црни Столчиња За Оџак Зенг. Столот За оџак Зенг Во Очекување на патент на регенси не е само уникатен, туку и издржлив, цврст и разноврсен. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Оваа 30-инчна квадратна маса во училница се собира брзо со само неколку завртки. Ки 30 " Квадратни Висина Прилагодливи Училница Маса-Сива & 4 Зенг Магацинот Столици-Црна. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Табелата е изградена од термички споена меламинска Сива ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови на Т-Мувла. Армирана црна метална рамка е дизајнирана да поддржува до 400 килограми, а вградената рачка го олеснува движењето на столот. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого.

За производот

Купувачите избираат и