.

.

Марвел Даредевил: Повторно Роден - Лого Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Марвел Даредевил: Повторно Роден - Лого Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Овие Трендови Меѓународни Марвел Даредевил : Роден Повторно - Логото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. ВИСОКОКВАЛИТЕТНОТО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или држачи за палецот. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Даредевил : Роден Повторно-Лого Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За производот

Купувачите избираат и