.

.

Сохо Блер Цветни Волна Површина Килим, Злато Слонова Коска, 2'3'

Сохо Блер Цветни Волна Површина Килим, Злато Слонова Коска, 2'3'

DEN 551.68

Од стока
Достапно.

Неверојатната јасност на бојата што ќе ја најдете во впечатливите дизајни и позадини на Теписите Сохо се постигнува со користење на најдобрата, чиста премиум новозеландска волна и палета на бои напред.

За производот

Купувачите избираат и