.

.

Тулум Алеа Апстрактен Тркач, 2' 11', Сиво Сино

Тулум Алеа Апстрактен Тркач, 2' 11', Сиво Сино

DEN 1183.84

Од стока
Достапно.

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Достапно во повеќе големини. Живеат Подобро. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

За производот

Купувачите избираат и