.

.

Национална Компанија За Дрвја Држач За Јајца Во Форма На Морков

Национална Компанија За Дрвја Држач За Јајца Во Форма На Морков

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Ова јадење со јајца со тематика за пролет и велигден е изградено од керамика и е обоено во светло портокалова сјајна завршница. Слатки бели зајачиња резервирајте го центарот во форма на морков кој содржи 3 отвори за прикажување насликани велигденски јајца. Ова уникатно декоративно парче ќе додаде забава и функција на вашата велигденска сезона. Бело и портокалово декор на држачот за јајца во форма на морков. Карактеристики велигденски празник-тематско јадење со јајца насликано во светло портокалова сјајна завршница. Содржи 3 отвори за прикажување насликани велигденски јајца. 3,7 инчи високи на 11 инчи широки на 2,7 инчи длабоки. Материјал(и) : керамика. Димензии : 3.7 "Х х 11" В х 2.7 " Д. Се препорачува само за внатрешна декоративна употреба.

За производот

Купувачите избираат и