.

.

Мармонт Хил Мирни Води од Каролис Јанулис Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Мирни Води од Каролис Јанулис Врамена Ѕидна Уметност

DEN 639.68

Од стока
Достапно.

Ладните чисти води ве повикуваат на плажа за летна релаксација. Нека ова парче го води вашето срце до плажата од која било соба во вашиот дом. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Уметничко дело На Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на киселина слободен архива мат. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Купувачите избираат и