.

.

safeTboy Греј И Сива Круг Кофа Безбедносен Појас Комплет Со Загради за 1928-Почетокот На Автомобили Авион Точка-Ремени

safeTboy Греј И Сива Круг Кофа Безбедносен Појас Комплет Со Загради за 1928-Почетокот На Автомобили Авион Точка-Ремени

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Рани Автомобили 1928 - 1932 авион 2pt Сива/Сива Круг Кофа Безбедносен Појас Комплет Со Загради - 2 Ремени. Врзете Се Со Стил во Вашите Рани Автомобили 1928-1932 година . Тешки оем стил ткаенина, и CAD дизајн обезбедува вашата безбедност секој пат кога ќе се закопча. Safe TBoy користи само најквалитетни компоненти за да обезбеди долг век на траење на непречено и безбедно работење. Секој појас нуди уникатен дизајн со лесно ослободување за да се обезбеди беспрекорна работа. Специјално дизајниран за употреба во Вашите Рани Автомобили 1928 - 1932 година. Поддржан Од Ограничен живот . Кога безбедноста е важна, сметајте на производите На Safe TBoy за да ја испорачате потребната безбедност и заштита. Карактеристики екстра Дебела Веб-страница Лесно ослободување Копче За копчењекомпатибилност1928 - 1932 Рани Автомобили Авиони Спецификации Боја : Сива И Грејно На Точка : 2 Точка Материјал : Полиестерска Тежина : 1.8 фунти - СКУ : HFFMN483216 saffetboy Сива И Сива Круг Кофа Безбедносен Појас Комплет Со Загради за 1928-1932 Рани Автомобили авион 2 точка-2 појаси.

За производот

Купувачите избираат и