.

.

Ахава Мртвото Море Растенија Измазнување На Телото Пилинг, Оз

Ахава Мртвото Море Растенија Измазнување На Телото Пилинг, Оз

DEN 400.00

Од стока
Достапно.

Овој пилинг за измазнување на телото со богата текстура помага да се промовира јасноста и сјајот на кожата. Природните растителни состојки обезбедуваат придобивки против стареење со ексфолијација на кожата, Ахава Дедесеа Растенија Го Измазнуваат Пилингот На Телото 8 Мл.

За производот

Купувачите избираат и