.

.

oneOone Памук Поплин Твил Жолта Ткаенина Акварел Цветен Фустан Материјал Ткаенина За Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

oneOone Памук Поплин Твил Жолта Ткаенина Акварел Цветен Фустан Материјал Ткаенина За Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

* Материјал : Памук Поплин Твил* Техника : Ткаени Ткаат : Твил. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. Карактеристика : Средна тежина, Нетранспарентна. Ние изворуваме сурова ткаенина од мелниците, ја обработуваме со техники & потоа печатењето се врши со висококвалитетни машини за дигитално печатење.Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба.* За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали за ткаенина и ексклузивни отпечатоци.

За производот

Купувачите избираат и