.

.

Инвикта Машки Про Нуркач Кварц

Инвикта Машки Про Нуркач Кварц

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Нурнете во кој било хоризонт користејќи непоколебливо водство на Нуркачот Инвикта Про. Стилски класичен, внатрешните работи се фалсификувани со варијации на задебелени движења. Изградена со сигурна моќ, цврстината со која функционираат овие часовници го прави Про Нуркачот суштински во перформансите. Инвикта Машки 30058 Про Нуркач Кварц.

За производот

Купувачите избираат и