.

.

Едноставно Дејзи прегратки и бакнежи риба во форма на миленичиња за храна за мачки за мачки

Едноставно Дејзи прегратки и бакнежи риба во форма на миленичиња за храна за мачки за мачки

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со едноставно маргаритката Едноставно Дејзи прегратки и бакнежи миленичиња Мат од нашата колекција на Денот на вineубените. Овој душек за миленичиња ќе додаде совршен допир на loveубовта на просторот за јадење на вашето домашно милениче, додека го подобрува декор на вашиот дом! Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и