.

.

Коктел Safavieh Ruxton Отоман, повеќе бои

Коктел Safavieh Ruxton Отоман, повеќе бои

DEN 4415.84

Од стока
Достапно.

Доведете ги на отворено со ткаениот ратан Рукстон коктел Отоман, преоден дизајн кој се прилагодува на кој било стил на украсување од традиционален до современ. Со својата конкавна форма со низок профил и чиста завршница, Рукстон може да биде стилизиран како масичка за кафе или да се расчисти за употреба како дополнително седење или потпирач за нозе. Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во земја или зафатен град. Коктел Safavieh Ruxton Отоман, Повеќе бои : Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и одржување. Не е потребно собрание. Димензии на артикалот : 32.1 "W x 32.1" D x 15.7 "H.

За производот

Купувачите избираат и