.

.

DesignArt Белиот пат и зимските дрвја - Фотографија на пејзаж Фрли перница - 16x16

DesignArt Белиот пат и зимските дрвја - Фотографија на пејзаж Фрли перница - 16x16

DEN 428.64

Од стока
Достапно.

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езерски куќа фрлаат перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукање со светло обоени перници за уметност во езерото. Создадете топол и добредојден трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил . Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Повикајте повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, ситна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење на полиестер. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот покрив. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Езерото куќа. - Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

За производот

Купувачите избираат и