.

.

Алатка за бришење на Кембел, 18 Увезена 1 16 -3 16

Алатка за бришење на Кембел, 18 Увезена 1 16 -3 16

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Алатка за замав-18 "Увезена од 1/16 до 3/16 " за бришење ферули на жица или кабел; Не користете на обложен кабел; Ако се користи на обложен кабел, извадете ја облогата од областа на склопот; Број на модел : 7679038.

За производот

Купувачите избираат и