.

.

Нана бесконечна возрасни мајки ringвонат 1 до камења женски мајки ден подарок- Стерлинг Сребрена- големина камен66

Нана бесконечна возрасни мајки ringвонат 1 до камења женски мајки ден подарок- Стерлинг Сребрена- големина камен66

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Вашиот избор на 1 2 3 4 5 или 6 симулирани родилни камења. 3 месец на раѓање три камени прстен и така натаму на шест кутии број 1 за дете број 1 пример март во полето број 2 Ве молиме кажете ни за раѓање месец Детето број 2 во полето број 3 Ве молиме кажете ни го месецот за раѓање Дете 3 во полето 4 Ве молиме кажете Месец за раѓање на САД, Дете 4 во кутија број 5 Ве молиме, кажете ни го месецот за раѓање Детето број 5 и 6. Има 30 рунда чиста брилијантност CZS поставена околу знакот на бесконечност и на шанкот. Подобрете ја колекцијата за накит на мајките со овој прекрасен прстен на Нана/Денот на мајката/прстенот за раѓање. Прстенот на оваа мајка е персонализиран и прилагоден за вас. Бидете брзи да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што ќе и дадете неверојатен подарок во форма на прстен. Достапно во сребро или цврсто 10 карат бело жолто или розово злато. Мајките прстени се многу популарни во Северна Америка. Одете напред и создадете визија во метал и камен само за мама најмила.Врвниот бесконечен дел од прстенот мери 9,7 мм широк, висината на врвот на бесконечноста мери 4,3мм. Овој кубни цирконија прстен исто така може да биде подарок за вашиот значаен друг, особено кога се надевате дека ќе изградите силна врска со неа . За повеќе информации, погледнете ја сликата CAD на оваа листа. Нана прстенот е исто така совршен присутен Денот на мајката. Овие прстени на мајки доаѓаат со ваш избор од 1 до 6 симулирани родени камења. Време е да направите нешто за вашата мајка. Ако ни дадете само еден месец за раѓање, ќе добиете прстен од 1 камен.

За производот

Купувачите избираат и