.

.

Мелроза Авенија вегански кожен глужд, каиш, рамна сандала

Мелроза Авенија вегански кожен глужд, каиш, рамна сандала

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Овие класични сандали со T-Bar Thong се совршена основа за вашата омилена sundress.5 "потпетица. Прилагодливо затворање на тока за совршено вклопување. Управувани табани за голема удобност. 100% веганска кожа. Увезена.

За производот

Купувачите избираат и