.

.

Детски фустан за девојчиња за деца, со големина 12м-5Т

Детски фустан за девојчиња за деца, со големина 12м-5Т

DEN 320.00

Од стока
Достапно.

Детскиот фустан за девојчиња за деца, Bunny Bunny, е совршена опција за пролетни сезонски празници. Клучен детал е графичката зајаче од предниот дел, половината на лентата за вратоврска и здолништето во стилот на туту. Фустанот е дизајниран да се повлече и да се погоди над коленото. Доаѓа во големини 12м-5Т врвни изработени од 60% памук/40% полиестерски дрес. Здолниште направено од 100% полиестерска мрежа. Поставата за здолниште изработена од 100% полиестерски меѓусебно. Стил на пуловер со еластична половината. Bunny Graphic Design од предниот дел. Вратот на екипажот.

За производот

Купувачите избираат и