.

.

Бесплатно склопување машки потсмев на вратот на вратот на врвот

Бесплатно склопување машки потсмев на вратот на вратот на врвот

DEN 399.68

Од стока
Достапно.

Замачкајте ги границите помеѓу кошулата и јакна со бесплатното собрание на кое било место, исмејувајте го горниот дел од вратот. Совршен слој за поладни денови, но и доволно стилски за да оди сам. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Sporty, опуштено вклопување. Затворање : Стил на пуловер, затворање на вратот на вратот. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Прилагодлива цртеж, цвест на градите и грбот. Исмејувајте го горниот дел од вратот за мажи од слободно склопување.

За производот

Купувачите избираат и