.

.

Parvez taj antelope Печатете на платно

Parvez taj antelope Печатете на платно

DEN 768.00

Од стока
Достапно.

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од предната страна. ПАРВЕЗ ТАЈ „Антилопа“ Печати на платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во не-воена рамка MDF. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

За производот

Купувачите избираат и