.

.

Калтренд Фронт Кордура Седиште Капаци за 2014-Киа Каденца-КА138-04ЦЦ Сина Влошка Со Црна Облога

Калтренд Фронт Кордура Седиште Капаци за 2014-Киа Каденца-КА138-04ЦЦ Сина Влошка Со Црна Облога

DEN 2712.80

Од стока
Достапно.

Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Во однос на лаик 1000Д е на повисокиот крај на јаките страни на ткаенината. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За седишта За автомобили Кордура имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Оваа специјална ткаенина е направена со 1000 Дениер (1000д) обложена КОРДУРА® најлонска ткаенина. 1000 Негирач е повикување на количината на користена ткаенина и нејзината тежина по должина на ткаенина.

За производот

Купувачите избираат и