.

.

Ixir ZTE Blade L Sharger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Ixir ZTE Blade L Sharger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија Може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB.

За производот

Купувачите избираат и