.

.

Машка маичка за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

Машка маичка за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Удобен, убав класик од Georgeорџ. Оваа кошула за машки тополи за кратки ракави е направена во дише, лесна ткаенина со класичен дизајн на плакети за копчиња. Совршено од активности со топло време или следното бегство, ова копче кошула се парови со шорцеви, чиноси или фармерки за целосен изглед на денот. Додадете пар очила за сонце во мешавината и сте подготвени за викенд. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic. Јака : точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Цврсти тонови и обрасци на контраст. Машка маичка за тополи со кратки ракави од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и