.

.

Рибини апостолки момчиња графички затнувања на плажа, големини 5 6-11 12

Рибини апостолки момчиња графички затнувања на плажа, големини 5 6-11 12

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Тој ќе биде подготвен за забава на сонцето во оваа риба Флопс графички затнување на плажа за мали деца. Направено за сериозно време на играње во песок и вода, овој чевли за лизгање се одликуваше со странични страни и густ ѓон за да го задржи удобен и заштитен, а шарените 3Д графички печати и лесен дизајн сигурно ќе стават насмевка на лицето. Материјал : Горна/надворешна/постава : Ева. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : рамен. Затворање : Лизгање. Детски момчиња графички затнување на плажа од рибини апостолки.

За производот

Купувачите избираат и