.

.

Bestway - хидро -пливачки? Пластична мешавина маска за акванаут, сина

Bestway - хидро -пливачки? Пластична мешавина маска за акванаут, сина

DEN 95.84

Од стока
Достапно.

Хидро-пливање? Маска за нуркање Aquanaut од Bestway® е совршен додаток за забавното искуство на вашето дете во базенот или океанот. Нагласена за возраст од 7 години и на повеќе години, маската за нуркање Aquanaut има поликарбонат, УВ-заштитени леќи и здолниште со двојно пердув за прецизно вклопување во прецизно истекување. Маската има целосно прилагодлива лента за глава, така што останува на место на следната подводна авантура. Без разлика дали пливање или нуркање, бидете сигурни дека вашето дете има маска за нуркање хидро-про Акванаут! ? Поликарбонатни леќи со UV заштитна обвивка? Двоен пердувско здолниште за прецизно, отпорно на протекување? Целосно прилагодлива лента за сплит на главата? 100% латекс бесплатно.

За производот

Купувачите избираат и