.

.

Црн Jackек Торин ТР Тероскопски хидрауличен преносен приклучок: тон капацитет

Црн Jackек Торин ТР Тероскопски хидрауличен преносен приклучок: тон капацитет

DEN 1199.84

Од стока
Достапно.

Овој приклучок за пренос на капацитет од 1/2 тон ги има сите квалитетни карактеристики што ги сакате. Издржлив челик, натопен финиш и 49,6 инчи до 68,7 инчи висок опсег на лифт. Непречено се тркала под возилото со кревање, со што е лесно да се отстрани или инсталирате кој било менувач од автомобил или лесен камион, рачен или автоматски. Дизајнирано да се користи со лифтови во земја и надземни лифтови. Ослободете го вентилот за контрола на спуштање. Прилагодливо седло со аголни држачи и безбедносни ланци. Вклучени хардвер и упатства. Седлото се прилагодува за да одговара на кој било пренос, безбедносен ланец навалува напред, наназад и странично, рачка со приклучок од 1 парчиња, стабилна 39-1/2 инчи x 39-1/2 инчи 4-нога база и 3 инчи челични тркала се вртат Целосно 360 степени на тркала за лежишта. Црн Jackек Торин TR4053 Телескопски хидрауличен преносен подмет : 1/2 тон (1.000 lb) Прилагодливо седло со капацитет со аголни загради и безбедносни ланци. Вклучени хардвер и упатства . Седло се прилагодува за да одговара на кој било пренос . Синџирот на безбедност се навалува напред, наназад и од друга страна, рачка со приклучок од 1 парчиња, стабилна 39-1/2 инчи x 39-1/2 инчи 4-нога база база , и челични тркала од 3 инчи се вртат полни 360 степени на тркала за лежишта.

За производот

Купувачите избираат и