.

.

Минерал за нијанса на минерали со голи република, SPF 50, 0. Оз

Минерал за нијанса на минерали со голи република, SPF 50, 0. Оз

DEN 159.52

Од стока
Достапно.

Нека силата на природата да се заштити со нашата нова затемнета минерална колекција за сончање формулирана за активен еко-свесен клиент. Нашата колекција без суровост, минерална сончаница се меша со цинк оксид со антиоксиданти добиени од растенија за да ги негувате и заштитите вас и вашето семејство од штетни УВА и УВБ зраци. Носете со доверба знаејќи дека ги применувате најновите во технологијата за сончање. Заштита на широк спектар UVA/UVB, 80 минути отпорна на вода, без хемиски активи, без синтетички мириси, без парабени - без грижи! #Gobareoutside Нека силата на природата да се заштити со нашата нова затемнета минерална колекција за сончање формулирана за активен еко-свесен клиент. Нашата колекција без суровост, минерална сончаница се меша со цинк оксид со антиоксиданти добиени од растенија за да ги негувате и заштитите вас и вашето семејство од штетни УВА и УВБ зраци. Носете со доверба знаејќи дека ги применувате најновите во технологијата за сончање. Заштита на широк спектар UVA/UVB, 80 минути отпорна на вода, без хемиски активи, без синтетички мириси, без парабени - без грижи! #Gobareoutside.

За производот

Купувачите избираат и