.

.

Современа апстракција на тон на Земјата, зафатена со сино зелено сликарство платно, уметнички принт

Современа апстракција на тон на Земјата, зафатена со сино зелено сликарство платно, уметнички принт

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лиза Риџерс. Современа апстракција на тонот на земјата зафатена со сина зелена боја.

За производот

Купувачите избираат и