.

.

Серен накит златни ланци за слоеви нараквици за жени, сет на модни нараквици со златен тон со зелени акценти

Серен накит златни ланци за слоеви нараквици за жени, сет на модни нараквици со златен тон со зелени акценти

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Овие нараквици со луксузни ланци од страна на накитот Серен се она што сега се тренд. Дизајнирано да ви даде лесен, без напор, слоевит изглед што оди со која било облека. Можете да ги носите индивидуално, заедно или наредени со други нараквици за изглед што е сè свои. Комплетот вклучува мека, торбичка за накит со суед за складирање и надавање. Однесувајте се кон себе, или дајте посебен подарок на вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра или пријател. Сет од 3 нараквици со златен тон; Долги врски, рамни мониста и златен ланец со смарагдни зелени кристали. Сите нараквици имаат спојки на јастог. Удобно и лесно за носење, може да се рангира или носи индивидуално.

За производот

Купувачите избираат и