.

.

Ризи дома Азура Хил Ах сива област килим нозе

Ризи дома Азура Хил Ах сива област килим нозе

DEN 1200.00

Од стока
Достапно.

Ултра густа градежништво Поплинханд се прогласи од сите четири страни во совпаѓање на волјата за чистење во Индија, смело и Верситл ја сумира колекцијата Азура Хилс. Конструирана во конструкција на купови со јамка користејќи 100% полиппилен, вклучувајќи ја и фондацијата и поддршката. Азура Хилс е доволно убав и издржлив за секоја просторија од вашиот дом во врати или надвор! Дамки, избледени и отпорни на вода.

За производот

Купувачите избираат и