.

.

Русел машка и голема машка боја, во боја, полниште, до големина 3XL

Русел машка и голема машка боја, во боја, полниште, до големина 3XL

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Вашиот нов омилен худи-худи пристигна од Расел дизајниран во технолошко руно за лесна удобност и леснотија. Целосно затворање на преден патент; прикачен аспиратор. Внатрешен кабел за медиуми, совршен за трчање или трчање. Технолошко руно за лесна топлина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и