.

.

Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато свадба бенд

Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато свадба бенд

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Почитувајте ги вашите завети додека ја лизгате оваа волшебна жолто златна дијамантска свадбена лента на нејзиниот прст, создавајќи момент кога двајцата секогаш ќе ги богатуваат. Дури и кога возбудливоста на свадбата се смири, овој прстен ќе послужи како сеќавање на тој ден и на вашата loveубов едни кон други во засекогаш. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато свадбена лента : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и