.

.

Без граници на јуниори од страна на маица со срце, големини xs-xxxl

Без граници на јуниори од страна на маица со срце, големини xs-xxxl

DEN 509.60

Од стока
Достапно.

Сакајте ги тие диети! Ниту една маица со рамни ребра на границите не ја презема основната и ја превртува. Од длабоката V-врат со ладен акцент на срцев ринг до прилагодливите странични страни, оваа мета надминува обична. Спарете го со сè и сè, од фармерки до здолништа за динамитска облека за ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат со акцент на срцев ринг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прилагодливи странични страни со врски; Текстура на рамна ребра. Странична ручана за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и