.

.

Замрзнато Елса Девојче девојче за ветерници за ветерници

Замрзнато Елса Девојче девојче за ветерници за ветерници

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Вашето малечко апсолутно ќе го сака ова официјално лиценциран замрзнат 2 ветерници. Овој модерен ветерник има големо печатено насмеано лице на Елса. Одликувајќи се со забавно печатење во внатрешноста на аспираторот, целосен патент, странични џебови и зглобовите на зглобовите за да се заврши овој симпатичен мал ветерница. Вашето малечко апсолутно ќе сака да го покаже овој официјално лиценциран замрзнат 2 ветерници додека надвор игра со пријатели. Замрзнато 2 Елса Девојче девојче ветерница јакна официјално лиценцирана. Преден патент. Странични џебови. Худ.

За производот

Купувачите избираат и