.

.

4ct мермер Сиена Браун Шетерпофристични божиќни украси од топки 3.25 “

4ct мермер Сиена Браун Шетерпофристични божиќни украси од топки 3.25 “

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Сет за украси на кафеава божиќна топка 4-парчиња сет Боја : Сиена Браун Овие елегантни украси имаат уникатен полиран мермер изглед расипувачки орнаменти Комбинирајте ја убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластични топки се опремени со златни украси за украси, орнал. Димензии : 3.25 "(80мм) Материјал (и) со дијаметар : Пластична пластика. Декоративна.

За производот

Купувачите избираат и