.

.

Anya жени дополнителна широка ширина на платформата за ширина на платформата со високи потпетици

Anya жени дополнителна широка ширина на платформата за ширина на платформата со високи потпетици

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Fuzzy Anya жени дополнителна широка ширина платформа од клин -пета е супер шик. Добредојдовте лето во овој отворен пети со пети со клин со високи потпетици и висина на платформата од 1,25 "што е удобно и беспрекорен изглед. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Микрофибер кожа. 3 "СВЕТСКИ КЛАВНИ КЛИВИ. Гума ѓон.

За производот

Купувачите избираат и