.

.

Уникатни поволни цени женски плус големина мрежа чиста цветна чипка долга ракав бомбаш јакна

Уникатни поволни цени женски плус големина мрежа чиста цветна чипка долга ракав бомбаш јакна

DEN 415.68

Од стока
Достапно.

За нас : Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Оваа опуштена јакна е направена во елегантна цветна чипка. Размислете за нешто малку повеќе неконвенционално како оваа чипка-бомбардерска јакна. 49 1/4 - 17 1/82x 52 3/8 - - 17 7/83x 56 1/4 - 18 7/84x - 60 1/4 19 7/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина мрежа чиста цветна чипка со долги ракави бомбардерска јакна 65% полиестер, 30% памук, 5% спандекс. Увезени. Цветна шема. Долги ракави. Дизајн на чипка. Патент фронт. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'7 ", 212 фунти одговара на големина 1x.

За производот

Купувачите избираат и