.

.

Карат Т.В. 2-камен дијамант 10kt бело злато прстен

Карат Т.В. 2-камен дијамант 10kt бело злато прстен

DEN 6896.00

Од стока
Достапно.

Ова 1/4 ct. Т.В. Дијамант со дво-камен-прстен се карактеризира со кружни дијаманти HI I2 поставени во 10 KT бело злато. Двојниот центар поставен на Prong е прекриен со линија на помали бели дијаманти поставени на измет. 1/4 Carat T.W. 2-камен дијамант 10kt Бело злато прстен : 1/4 ct. Т.В. од бел дијамантски и-секори со дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и