.

.

Тајни богатства со кратки ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

Тајни богатства со кратки ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Слатки соништа со сладок стил, краткиот ракав на екипажот на вратот од тајните богатства е удобен и стилски врв, направен во супер мека рајонска плетена ткаенина. Овој сон има детали за контрастни трим со силуета што е опуштена и модерна. Одличен самостоен стил или можете да се спарите со координативниот капри, џогер или кратко (продадено одделно) совршен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Teенски сон од тајни богатства најважни работи. 26 "во должина на екипажот-вратот со кратки ракави за кратки ракави, детали за контраст.

За производот

Купувачите избираат и