.

.

Заштитно портфолио Стенд случај за табулаторот Samsung Galaxy точно совршено вклопување

Заштитно портфолио Стенд случај за табулаторот Samsung Galaxy точно совршено вклопување

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Едноставно во дизајнот, но сепак структурно звук, нашиот заштитен хибриден случај ќе понуди трајна заштита. Нашиот случај беше направен да биде совршено вклопување, дизајниран специјално за моделот Samsung Galaxy Tab 4 10.1 инчи. Нашиот совршен дизајн за вклопување значи дека вашиот уред ќе има пристап до сите пристаништа и функционалност, без да мора да ја соблекувате обвивката. Покрај силната надворешна заштита, можете да бидете сигурни дека вашиот уред ќе биде и внатрешно безбеден. Внатрешноста беше направена да биде мека перница за вашиот Tab 4, спречувајќи модринки и гребнатини додека го обезбедувате вашиот телефон во случајот. Добијте ги алатката и заштитата што ја заслужувате, нарачајте го нашиот случај денес. Стилски и модерен случај на портфолио. Направено со долготрајни и издржливи материјали отпорни на временски услови. Помага во активирање на режимот на спиење кога е затворен предниот капак, помагајќи да се заштеди траење на батеријата. Комплетен пристап до камера, пристаништа и копчиња. Се склопува во удобен штанд за гледање за леснотија на видео гледање или читање. Фантастично од испакнатини и гребнатини. Обичај направено за Samsung Galaxy Tab 4 10-инчи!.

За производот

Купувачите избираат и