.

.

Атлетски работи моден пламен атлетска патика

Атлетски работи моден пламен атлетска патика

DEN 316.64

Од стока
Достапно.

Овој атлетски работи чевли за пламен е идеален избор за вашиот мал човек. Стилски, здрав и удобен! Овој чевел е направен со синтетички горе за удобност и дишење, издржлив за секојдневна игра и пламен за да помогне да се вклучат авионите на игралиштето!.

За производот

Купувачите избираат и