.

.

СТУПЕЛ црвено изгрејсонце планински хоризонт пејзаж фотографија wallидна плоча Необраната уметничка печатена wallидна уметност

СТУПЕЛ црвено изгрејсонце планински хоризонт пејзаж фотографија wallидна плоча Необраната уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : природа, на отворено, небо, планина, планински опсег, хоризонт, изгрејсонце, зајдисонце, сценографија. Дизајн од Рик Берк.

За производот

Купувачите избираат и